Yhteystiedot

Ruokakassin asiakaspalvelu

ruokakassi@antonanton.fi

Kaupat

Kruununhaka

Mariankatu 18 00170 Helsinki

puh. 040 773 8484

kruununhaka@antonanton.fi

Töölö

Museokatu 19, 00100 Helsinki

puh. 040 145 6808

toolo@antonanton.fi

Ullanlinna

Kapteeninkatu 26, 00140 Helsinki

puh 040 715 2200

ullanlinna@antonanton.fi

Catering

Juhlat tulossa? A&A keittiö palvelee. Pyydä tarjous:

tilaukset@antonanton.fi

Rekrytointi

Haluatko liittyä joukkoon?
Laita meille viestiä osoitteeseen:

rekry@antonanton.fi

Laskutusasiat

Jos sinulla on kysyttävää koskien laskutusasioita,
laita meille sähköpostia osoitteeseen:

toimisto@antonanton.fi

Ruokakassi

Kysymyksiä tai palautetta koskien ruokakassia? Tavoitat meidät:

+358 (0)40 132 9905 ruokakassi@antonanton.fi

Andrea Hasselblatt

Toimitusjohtaja

+358 (0)40 191 9424

andrea.hasselblatt@antonanton.fi

Johanna Izarra

Ostot & Markkinointi

+358 (0)50 464 5461

johanna.izarra@antonanton.fi

Hanna Jokinen

Digitaalinen liiketoiminta & Ruokakassi

+358 (0)40 745 7453

hanna.jokinen@antonanton.fi