Yhteystiedot & laskutus
0

Ostoskorisi on tyhjä


Oy Anton & Anton Ab

Postiosoite: PL 12, 00551 HELSINKI
Käyntiosoite: Aleksis Kiven katu 52-54, kulku Kajaaninkadun puolelta

Asiakaspalvelu

Arkisin klo 10-15 (toimituspäivinä klo 20 saakka)
tiimi@antonanton.fi
puh. 09 2312 111

Ullanlinnan ruokakauppa
Kapteeninkatu 26, 00140 Helsinki
puh. 09 2312 1100
ullanlinna@antonanton.fi
Katso aukioloajat täältä

Laskutustiedot 

Y-tunnus: 2197518-1
OpusCapita operaattoritunnus: E204503 
OVT-tunnus: 003721975181
Sähköposti: Anton_Anton.FI.P.105768-6@docinbound.com
Skannauspalvelun PL-osoite: Oy Anton & Anton AB, PL 21814, 00063 LASKUNET

 

Ota yhteyttä:

Andrea Hasselblatt
Toimitusjohtaja
+358 (0)40 191 9424
andrea.hasselblatt@antonanton.fi

Anna-Kaisa Lehtinen
Markkinointipäällikkö
+358 (0)50 370 5557
anna-kaisa.lehtinen@antonanton.fi

Laura Kuusela
Jälleenmyynti
+358 (0)50 911 1025
laura.kuusela@antonanton.fi

Joonas Salo
Asiakkuusvastaava, jälleenmyynti
+358 (0)43 201 0826
joonas.salo@antonanton.fi

Roosa Kelo
Operatiivinen päällikkö
+358 (0)40 566 9051
roosa.kelo@antonanton.fi

Linda Forss
Hankintapäällikkö
+358 (0)44 378 5030
linda.forss@antonanton.fi

Outi Mehto
Ruokakassin suunnittelija
+358 (0)43 2010786
outi.mehto@antonanton.fi

Lotta Johansson
Operatiivinen koordinaattori
+358 (0)43 201 0835
lotta.johansson@antonanton.fi